ایمن کیا| وارد شوید| ثبت نام کنید

شرایط بازگشت محصول:

اگر کالای خریداری شده معیوب باشد و یا نقص داشته باشد و یا از نظر ظاهر یا مشخصات با اطلاعات مندرج در سایت مغایرت داشته باشد ،خواهشمند است حداکثر ظرف مدت ۲۴ ساعت پس از دریافت سفارش با واحد خدمات پس از فروش به شماره ۰۵۱۳۷۲۸۰۳۸۲ تماس گرفته و موضوع را به کارشناسان اطلاع دهد تا هماهنگی های لازم صورت پذیرد.درصورتی که بعد از بازه زمانی ۲۴ساعت مشتری متوجه معیوب بودن کالا شود، فروشگاه کیا مارکت از پذیرفتن فاکتور مرجوعی معذور است.

در صورتی که مشتری به هردلیلی قصد عودت کالا را دارد خواهشمنداست ظرف مدت ۷ روز پس از دریافت سفارش و از طریق تماس با واحد خدمات پس از فروش کیا مارکت به شماره ۰۵۱۳۷۲۸۰۳۸۲ اطلاع دهد. درصورتی که مشتری بعد از بازه زمانی ۷ روز پس از سفارش تصمیم به مرجوع کردن کالا بگیرد، فروشگاه کیا مارکت از پذیرفتن فاکتور مرجوعی معذور است.

با توجه به پلمپ بودن کلیه محصولات کیا مارکت با سلفن شیشه‌ای،خواهشمنداست به همان صورت کالا عودت داده شود.

لوح‌های فشرده آموزشی،صوتی و نرم‌افزارها جزو کالاهای قابل مرجوعی نمی‌باشند.

پس از بررسی کالای مرجوعی توسط کارشناسان بخش پشتیبانی،در صورتی که کالا خارج از ضوابط مقرر در سایت مرجوع داده شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود،همان محصول برای مشتری ارسال می شود که هزینه برگشت محصول و ارسال مجدد به عهده مشتری خواهد بود.

هنگام برگشت محصول خواهشمنداست به همراه کالای برگشتی،فاکتور خرید نیز ارسال گردد و از نوشتن هرگونه توضیحات اجتناب شود.

هزینه برگشت کالا جهت ارسال به انبار کیا مارکت به عهده مشتری می‌باشد.

در صورت ارسال کالای معیوب و یا ارسال اشتباه کالا، مشتری کالا را از طریق پست عودت داده تا کالای جدید ارسال شود و ضمن عذرخواهی بابت مشکل پیش آمده هزینه ارسال برعهده کیامارکت می‌باشد.

راهنمای خرید از ایمن کیا

مقایسه محصولات

  • محصولی برای مقایسه پیدا نشد.
پاک کردن همه مقایسه

راهنمای سایت ایمن کیا

۰۹۱۵۸۷۰۰۳۱۰
با ما در تماس باشید

فروشگاه اینترنتی ایمن کیا، مرکز خرید و فروش انواع تجهیزات حفاظتی و امنیتی به صورت عمده می باشد. فروشگاه اینترنتی ایمن کیا مرجع تخصصی معرفی و فروش اینترنتی سولوشن های حفاظت پیرامونی در ایران است و حوزه‌های مختلف امنیت فیزیکی و مجازی را شامل می‌شود.
تمامی حقوق این سایت متعلق به تیم انفورماتیک ایمن کیا می باشد.
Copyright © 2019 mj.gholizadeh