ایمن کیا| وارد شوید| ثبت نام کنید

درباره ما

پس از ۱۷ سال‌ فعالیت در حوزه حفاظتی و امنیتی فقط یک مسأله ذهن ما را درگیر خود می‌کردو آن این بود: آیا دسترسی به این امکانات برای تمام شهروندان کشورعزیزمان به یک اندازه آسان است؟
آیا امکان آشنایی، انتخاب و خرید محصولات متنوع در حوزه حفاظتی و امنیتی برای یک پایتخت نشین با شهروند ساکن دورترین نقطه ایران یکسان است؟
این دغدغه ما را بر آن داشت تا راهی سریع و آسان را برای ارتباط میان خود و متقاضیان بیابیم . کیا مارکت با هدف خدمت‌رسانی و ارائه محصولات حفاظتی وا منیتی پا به عرصه فروش اینترنتی گذاشت.
از آنجا که رفع نیاز مخاطبان اولویت ما در کیا مارکت بوده و هست، تلاش کردیم تا پاسخگوی تمام سلیقه‌ها باشیم؛ از این رو امکان خرید اینترنتی محصولات متنوع از تمام برندهای معتبر را نیز فراهم کردیم. شاید در ابتدا ارائه محصول حفاظتی و امنیتی برایمان به عنوان هدف اصلی محسوب می‌شد، ولی رفته رفته بر این مسأله واقف شدیم که در کنار این محصولات اقلام مورد نیاز دیگری نیز وجود دارد. احتیاج مخاطبان اصلی ما یعنی طالبان علم و دانش به یک حامی بیشتر است .
و ما آمده ایم تا یک حامی باشیم برای جوانان کشور و این خیلی خیلی برای ما مهم است تا بتوانیم شتاب دهی کنیم متخصصان کشورمان را…


و این راه ادامه دارد

راهنمای خرید از ایمن کیا

مقایسه محصولات

  • محصولی برای مقایسه پیدا نشد.
پاک کردن همه مقایسه

راهنمای سایت ایمن کیا

۰۹۱۵۸۷۰۰۳۱۰
با ما در تماس باشید

فروشگاه اینترنتی ایمن کیا، مرکز خرید و فروش انواع تجهیزات حفاظتی و امنیتی به صورت عمده می باشد. فروشگاه اینترنتی ایمن کیا مرجع تخصصی معرفی و فروش اینترنتی سولوشن های حفاظت پیرامونی در ایران است و حوزه‌های مختلف امنیت فیزیکی و مجازی را شامل می‌شود.
تمامی حقوق این سایت متعلق به تیم انفورماتیک ایمن کیا می باشد.
Copyright © 2019 mj.gholizadeh